Вступ на 1 курс

Спеціальність 141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА та ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА.

Освітня програма “Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів” це ІТ-технологічні електромеханічні системи, що включають електротехнічні і мехатронні об’єкти (установки і комплекси з електричним, гідравлічним і пневматичним приводом) та комп’ютерні, мікропроцесорні пристрої їх автоматизації, управління режимами роботи, самоконтролю параметрів функціонування, тестування і діагностування.
Підготовка фахівців здатних вирішувати спеціалізовані задачі та практичні проблеми в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, які передбачають розробку та вдосконалення інтелектуальних систем керування електротехнічними та мехатронними комплексами на основі сучасних технологій моделювання, методів управління в складних системах з використанням сучасного програмного забезпечення.

Контакти відбіркової комісії
Місцезнаходження Відбіркової комісії Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, що забезпечує прийом документів для вступу на кафедру Автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів:
вул. Борщагівстка, 115, 22 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ.
Найближча зупинка громадського транспорту – зупинка “вул. Польова” швидкісного трамваю №1 та №3.
Телефон: (+380 63) 139-78-54 Електронна пошта (e-mail): iee_pk@kpi.ua

Приймальна комісія розташована в 22 корпусі на 2 поверсі, кімнати 204, 204 А.

Відповідальні від кафедри:

Дубовик Володимир Григорович тел. +380 67 238 42 57
Мугенов Даніїл Джалільович +380 68 240 24 43

ВСТУП НА 1 КУРС ЗА СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО

Бакалавр – це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС.

Спеціальності і спеціалізації ІЕЕ

Набір на Вступ за сертифікатом ЗНО на бакалаврат здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО (за 2018, 2019, 2020, 2021 роки)

Мінімальний конкурсний бал – 125

Дати прийому заяв та документів, проведення вступних випробувань, тощо будуть змінюватись відповідно до строків закінчення карантину. Актуальну інформацію можна отримати підписавшись на телеграм-канал для абітурієнтів ІЕЕ або на сайті приймальної комісії у розділі: Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Сертифікат факультету довузівської підготовки (ФДП)

Якщо ви маєте сертифікат ФДП, то бали сертифікату ФДП будуть додаватись автоматично через Ваш особистий кабінет. Ваш бал у сертифікаті ФДП буде помножений на коефіцієнт 0,05, таким чином ви можете одержати до 10 балів відповідно (Наприклад: 100% = 200 балів, 200 * 0,05 = 10 додаткових балів).

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт (ГК) та сільський коефіцієнт (СК), причому:

– ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2;

– СК дорівнює 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають в селі без реєстрації, не застосовується.

З правилами прийому можна ознайомитися за наступним посиланням:

Розрахуй свій конкурсний бал саме для участі у конкурсі для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

ВСТУП НА 1 КУРС ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА АБО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Ліцензійний обсяг (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до

, ти маєш обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Ти можеш використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Пам’ятай – документи до Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати документи з 14 липня до 23 липня включно! Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня. Не впусти можливість!

Шановні абітурієнти!

Кафедра автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів (АЕМК) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) запрошує Вас приєднатись до колективу фахівців з питань автоматизації енергоуправляємих процесів у цивільних і промислових спорудах.

Ми готуємо універсальних фахівців широкого профілю у галузі високих технологій, які можуть вирішувати задачі для енергетики, автоматизації, комп’ютерних наук, проектування технологічних комплексів, та здатні одночасно підкоряти наукові, інноваційні та комерційні вершини.

Ми гарантуємо глибокі багатопрофільні знання з фундаментальних, природничих, комп’ютерних, загальноінженерних, прикладних наук у поєднанні з навичками діяльності у промисловості та науковій сфері. Це забезпечує можливість випускникам зробити швидку кар’єру в будь-якій сфері суспільного життя!

Навчання на кафедрі ведеться за допомогою сучасних світових та європейських технологій з використанням передових досягнень науки та техніки.

Чекаємо на Вас!

Особливості ЗНО 2021 з української мови та математики (ВІДЕО)

Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти підготували три короткі відео про особливості проведення ЗНО 2021 з української мови і літератури та математики. Переглянути їх можна за посиланнями:

Особливості формату ЗНО 2021 https://youtu.be/FLMgZlj3Q4I
Особливості ЗНО з математики у 2021 https://youtu.be/sYZGuY11LHY
Особливості ЗНО з української мови і літератури у 2021 https://youtu.be/B0TyBuPBZFw