Вступ до магістратури

Вступ до магістратури здійснюється для підготовки фахівців за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури та скласти ЄВІ/ЄФВВ, будуть реєструватись виключно через систему «Електронний кампус».

Якщо Ви бажаєте продовжити навчання за освітньою програмою “Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів ”, то для вступу на навчання за держзамовленням необхідно скласти:

1. Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.

2. Комплесне фахове випробування – програма комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 2020. Вступні випробування можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна буде знайти на сайті ІЕЕ.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно.

Розклад приймальної комісії та етапи вступної кампанії

Термін навчання:

Освітньо-професійна програма підготовки: 16 місяців

Освітньо-наукова програма підготовки: 22 місяці.

 Набір в магістратуру проводиться на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осі) та на заочну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом.

Якщо Ви бажаєте продовжити навчання за освітньою програмою “Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів ”, то для вступу на навчання необхідно скласти:

– комплесне фахове випробування  ;

– іноземна мова (необхідно обов’язково зареєструватися та скласти ЗНО з іноземної мови (ЄВІ у формі ЗНО)).

– у 2020 році додаткове випробування скасовано.

Обсяги державного замовлення для прийому на освітній ступінь магістра

Таблиця відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

Настав час подавати документи на додаткові бали!

🔸 З 17.05.2021 по 30.05.2021 студенти можуть подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності. Зауважте, у цьому семестрі подання підтверджуючих документів буде відбуватися через гугл-форми. Будьте уважні при їх заповненні та читайте усі інструкції.

У оновленій статті в телеграф ви дізнаєтесь:
• як порахувати рейтинг успішності
• за що враховуються додаткові бали
• коли і куди надсилати підтверджуючі документи
• коли будуть прийняті рішення та оприлюднені списки
• кому задавати питання