Графіки навчального процесу на 2023 – 2024 навчальний рік (очна форма – денна, вечірня, заочна)

Положення про організацію навчального процесу

Графік навчального процесу

Розклад пар

Освітній процес

Графік організації освітнього процесу 2023/2024 навчального року

Графік проведення консультацій для бакалаврів кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів  на  2023/2024 н.р.

Назва дисципліниМісце і час проведенняВикладач
Обчислювальна техніка та програмування. Частина 1Дистанційно Понеділок 17:00 (по І тижню)Поліщук В.О.
vo.polishchuk@kpi.ua
Обчислювальна техніка та програмування. Частина 2Дистанційно Понеділок 17:00 (по І тижню)Поліщук В.О.
vo.polishchuk@kpi.ua
ЕлектроприводДистанційно Понеділок 16:00 (по І тижню)Торопов А.В.
toropov.anton@lll.kpi.ua
Електричні мережі та системиДистанційно Вівторок 16:00 (по І тижню)Мейта О.В.
meyta@lll.kpi.ua
Релейний захист та автоматизація енергосистемДистанційно Вівторок 16:00 (по ІІ тижню)Мейта О.В.
meyta@lll.kpi.ua
Основи електромехатронікиДистанційно Понеділок 16:00 (по ІІ тижню)Торопов А.В.
toropov.anton@lll.kpi.ua
Основи цифрової та аналогової схемотехнікиДистанційно середа 16:10 (по ІІ тижню)Прядко С.Л.
priadko.serg@lll.kpi.ua
Автоматизований електропривод машин та установокДистанційно середа 16:10 (по І тижню)Босак А.В.
allabosak@lll.kpi.ua
Теорія автоматичного керування електротехнічних комплексів та мехатронних  системДистанційно вівторок 19:00 (по І тижню)Кулаковський Л.Я.
kulakovskyi.leonid-iee@lll.kpi.ua
Електрообладнання та електропостачання машин і установок електротехнічних комплексівДистанційно четвер 16:00 (по І тижню)Мейта О.В.
meyta@lll.kpi.ua
Енерго – та ресурсоощадні установкиДистанційно четвер 16:00 (по ІІ тижню)Шевчук С.П.
shevchuk.stepan@lll.kpi.ua
Нелінійні задачі та ідентифікація електротехнічних та мехатронних комплексівДистанційно четвер 17:00 (по І тижню)Сліденко В.М.
viktorslidenko@gmail.com
Транспортні системи електромеханічних комплексівДистанційно четвер 17:00 (по ІІ тижню)Зайченко С.В.
stefanzaichenko-iee@lll.kpi.ua
Моделювання електротехнічних та мехатронних системДистанційно Вівторок 17:00 (по ІІ тижню)Данілін О.В.
avdan@lll.kpi.ua
Цифрові та нелінійні системи керування електротехнічними комплексамиДистанційно Вівторок 17:00 (по І тижню)Босак А.В.
allabosak@lll.kpi.ua
Гідравліка та гідропневмоприводДистанційно Вівторок 17:00 (по І тижню)Шевчук С.П.
shevchuk.stepan@lll.kpi.ua
Переддипломна практикаДистанційно Вівторок 17:00 (по ІІ тижню)Городецький В.Г.
Дипломне проєктуванняДистанційно П’ятниця 17:00 (по І тижню)Викладачі кафедри

Графік проведення консультацій для магістрів кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів  на  2023/2024 н.р.

Назва дисципліниМісце і час проведенняВикладач
Інжиніринг електротехнічних та мехатронних системДистанційно Середа 16:10 (по ІІ тижню)Босак А.В.
allabosak@lll.kpi.ua
Інтелектуальні системи прийняття рішеньДистанційно Вівторок 19:00 (по ІІ тижню)Кулаковський Л.Я.
kulakovskyi.leonid-iee@lll.kpi.ua
Системи автоматизованого проектування електромеханічних систем та комплексівДистанційно Середа 16:00 (по І тижню)Лістовщик Л.К.
listovshchyk.leonid@lll.kpi.ua
Надійність електротехнічних та мехатронних системДистанційно Вівторок 16:00 (по ІІ тижню)Городецький В.Г.
gorodetskyi.viktor@lll.kpi.ua
Комп’ютерне управління технологічними процесами, експериментом, обладнаннямДистанційно Понеділок 17:00 (по І тижню)Торопов А.В.
toropov.anton@lll.kpi.ua
Віртуальні прилади інженерних дослідженьДистанційно Понеділок 17:00 (по ІІ тижню)Терентьєв О.М.
terentiev.oleh@lll.kpi.ua
Наукова робота за темою магістерської дисертації. Частина 1. Основи наукових дослідженьДистанційно Вівторок 17:00 (по І тижню)Данілін О.В.
avdan@lll.kpi.ua
Наукова робота за темою магістерської дисертації. Частина 2. Науково-дослідна робота за темою магістерської дисертаціїДистанційно Вівторок 17:00 (по ІІ тижню)Босак А.В.
allabosak@lll.kpi.ua
ПрактикаДистанційно Вівторок 17:00 (по І тижню)Городецький В.Г.
gorodetskyi.viktor@lll.kpi.ua
Виконання магістерської дисертаціїДистанційно П’ятниця 17:00 (по ІІ тижню)Викладачі кафедри