Міжнародний Конкурс наукових робіт студентів та молодих вчених

Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнському конкурсі студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології».
Метою Конкурсу є формування покоління молодих науковців, виявлення та відзначення найбільш здібних і талановитих студентів, аспірантів і молодих учених (віком до 35 років), які займаються науково-дослідною роботою, розробленням стартапів, мотивування їх подальшої наукової діяльності, створення умов для формування та реалізації інтелектуального потенціалу талановитої молоді, а також для селекції доробків до участі у роботі ХІII Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2024” (жовтень 2024 року) та потенційно отримати фінансову підтримку для реалізації своїх розробок. Ласкаво просимо!