Актуальні питання енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії для бізнесу

17-18 вересня Київська торгово-промислова палата спільно з Київською міською державною адміністрацією провели захід, присвячений актуальним питанням енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії для бізнесу.

Викладачами кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів НН ІЕЕ була представлена доповідь на тему «Тенденції розвитку водневих технологій у транспорті».

На базі кафедри функціонує лабораторія інноваційних технологій в енергетиці та транспорті. Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти навчаються за сертифікатною програмою «Інжиніринг та автоматизація водневих енергетичних систем і технологій».