Студентське самоврядування

Студентське самоврядування займається вирішеннями низки питань, таких як: організація фізичної культури, пропаганда здорового способу життя, міжнародний обміну між особами, які навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського та іноземними учнями вищих навчальних закладів, запобігає вчиненню особами, які навчаються в університеті правопорушень. Також сприяє покращенню навчального процесу і формуванню серед осіб, які навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського, активної громадянської позиції, зокрема, волонтерського руху. Захищає права та інтереси осіб, які навчаються і поліпшує умови проживання й відпочинку студентів.

Профком студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського може впевнено запропонувати студентові нашого університету свою підтримку та захист. Для цього у нас є права, досвід і могутня сила солідарності. Саме Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського надані широкі повноваження щодо контролю за дотриманням адміністрацією університету умов навчання, проживання та побуту студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

Студентська рада “КПI ім Ігоря Сікорського”

Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада КПІ – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються в університеті.

Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним із КПІ-шників.

КПІ “Вежа”

Телеграм канал

Група у фейсбуці

Арт-простір “Вежа” – це приміщення в лівій башті першого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського, в якому проводяться лекції, фестивалі, кінопокази та благодійні ярмарки.

Колізей КПІ

Телеграм канал

Група у фейсбуці

Арт-простір «Суспільна платформа Колізей КПІ». Основний принцип – відкритість. Маєш ідею – реєструй прямо тут і зараз. Для цього є кнопка «Запропонувати подію».

КПІ “Белка”

Телеграм канал

Група у фейсбуці

«BELKA» – це безкоштовний студентський коворкінг, який працює на третьому поверсі бібліотеки. Це простір, де студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського розвивають і реалізовують власні ідеї.

Соціальний захист студентів

Студентська Соціальна Служба КПІ

Відділ соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба існує для допомоги студентському загалу у розвитку та підтримці власного потенціалу.

Психологія та саморозвиток

Індивідуальні та групові психологічні консультації, лекції та тренінги (тренінги із самомотивації та запобіганню емоційному вигоранню від співробітників Служби, воркшоп з медіації «Відновні практики» та лекція-бесіда з подолання конфліктів «Основи ненасильницького спілкування» від ГО «Інститут миру і порозуміння» , онлайн-лекторій «What about sex» від комітету репродуктивного здоров’я UMSA та ін.), альтернативна мінібібліотека, буккросинг.

Донорство крові

Спільно з Київським міським центром крові двічі на рік у приміщенні Служби проводиться «День донора КПІ»; створена та регулярно оновлюється база донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, здійснюється пошук донорів крові та/або її компонентів за приватними зверненнями університетського загалу по цій базі.

Соціальна профілактика

• Безкоштовна діагностика слуху на професійній апаратурі від компанії “Все для вуха”;

• скринінг крові на цукор;

• заходи з профілактики соціально небезпечних захворювань (експрес-тести на ВІЛ, гепатити В та С, сифілис);

• тренінг на тему толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих людей та розвінчання міфів про ВІЛ/ СНІД від БО «Об’єднання підлітків та молоді Teenergizer!»;

• курси соціально-профілактичних лекційно-тренінгових занять з різної тематики в гуртожитках студмістечка ( в тому числі з профілактики вживання наркотиків та алкоголю);

• залучення волонтерів Служби в якості лекторів для школярів Києва в рамках Всеукраїнського соціально-освітнього проекту в галузі охорони здоров’я – «Здоров’я вибір кожного»;

• інформаційна соціально-профілактична акція зі створення «Куточків профілактики» в гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського з інформаційних плакатів, брошур, буклетів та листівок з профілактики гепатитів А, В, С, грипу та ОРВІ та ін.

Соціально-культурні заходи

• організація й підтримка волонтерського руху в КПІ ім. Ігоря Сікорського (залучення та заохочення нових волонтерів до реалізації соціальних проектів в університеті, проведення тренінгів з волонтерської діяльності, різноманітних майстер-класів та тімбілдінгів, квестів, екскурсій, зустрічей з цікавими лекторами);

•квартирники (музично-літературні вечори, в тому числі в онлайні);

• small talk (обговорення різних тем у невимушеній атмосфері);

• настолки; майстер-класи з техніки орігамі та стрінг-арту.