Відділення Технічних наук Київської МАН запрошує на наукові зустрічі!

🎙Щотижня в рамках наукового курсу “Сучасні матеріали та їх вплив на розвиток цивілізації” нова тема! Цього разу: ✈️🛩🛬

“Енергозберігаючі матеріали”

🗓⏱18 квітня о 16:00

👨‍🏫 Спікер:

Анатолій Вячеславович Мініцький, керівник секції Матеріалознавства відділення Технічних наук КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», доцент Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктор технічних наук, старший науковий співробітник

📲 Підключитись до лекції в Google Meet

⚙️Захоплюючий вебінар про енергозберігаючі матеріали!

Підвищення вимог до енергозбереження тепловіддачі будинків і стабільне зростання цін на енергоносії збільшили попит на теплоізоляційні матеріали та технології енергозбереження при утепленні зовнішньої і внутрішньої поверхні стін, утеплення покрівлі, перекриттів. На сьогоднішній день і в будівельних роботах, і в проєктуванні досить уважно ставляться до поліпшення теплоізоляційних властивостей будівель, використовуючи стекловатниє, мінераловатні та пінополістирольні матеріали.

📲Запрошуємо долучитися до наукової та пізнавальної зустрічі із молодим вченим!