Запрошення на лекцію по Академічній доброчесності

Шановні колеги!

Науково-технічна Бібліотека ім. Г. І. Денисенка запрошує студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на курс відкритих лекцій «Академічна ДоброЧесність: правила гри чи справа честі».

Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень.

Дотримання студентами та викладачами принципів академічної доброчесності – запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя.

Перша лекція “Академічна доброчесність: найважливіше з теорії для практичних результатів” відбудеться 11 жовтня о 16:00 у форматі онлайн.

Лектор: Анатолій Мельниченко, проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського

Реєстрація: https://bit.ly/3ZJ9KlW

Посилання на захід усі зареєстровані учасники отримають на свою електронну пошту.