Зустріч зі студентами 1 курсу ОС «Магістр»

Минув черговий тиждень, насичений поточними подіями нашого освітнього простору . Яскравою була зустріч зі студентами 1 курсу ОС «Магістр». Запланували один регламент зустрічі, але комунікація виявилась настільки жвавою та конструктивною, що перевищили ліміт удвічі ! Це тільки надихає ! Обговорили поточні проблем навчання протягом минулого місяця, а також формування навчальної траєкторії та перспективи розвитку кожної особистості! Знаково, що зустріч відбулася напередодні акредитаційної експертизи за ОП ОС «Магістр», що колектив очікує у найближчій перспективі . Разом зі студенством активно обговорили функціонування нашої ОП та перспективи її удосконалення ! Радує, що саме магістри вносять значну кількість пропозицій щодо поліпшення освітнього середовища за ОП. З таким студентством успіх неминучий! Дякуємо за комунікацію! Будуймо майбутнє разом! До наступних зустрічей !