Методично-координаційна нараду з колегами групи забезпечення ОП “«Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів»

6 березня 2023 р. провели чергову методично-координаційну нараду з колегами групи забезпечення ОП “«Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» у розширеному складі з науково-педагогічними працівниками кафедри. Жваво, конструктивно, з урахуванням обміну досвідом, пропозицій студентства та стейкхолдерів, дещо критично, а головне перспективно у контексті розвитку та зміцнення освітніх послуг для здобувачів освіти за чинною програмою та суміжною сертифікатною програмою «Інженерне проектування електротехнічних та мехатронних систем». Напередодні віхових процесів окреслили плани розвитку, сформували план і колективно вже почали реалізовувати. Будуймо майбутнє разом!