14 травня відбувся “День відкритих дверей” Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) Національного технічного університету України “КПІ ім. Ігоря Сікорського – онлайн!

Для тих хто зацікавлений темою енергетики та ефективного енерговикористання організовано цікаву зустріч!

Також для не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001) було запропоновано цікаву презентацію!!

Бажаючим опанувати ІТ–технологіЇ автоматизованих електромеханічних систем та отримати можливість приняти участь в проєктуванні підземних об’єктів та комплексів міст надано розгорнуті відповіді та пропозиції!!

Під час зустрічі було закцентованоно увагу на нагальні питання:

• Вимоги до вступу в 2022;

• Які предмети вивчають наші студенти;

• Де і ким працюють випускники інституту;

• Про програму подвійного диплому за кордоном;

• Про студентське життя, гуртожиток та активності в ІЕЕ.

ІЕЕ готує за такими спеціальностями:

• 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

• 184 Гірництво

Співробітники кафедри, наші стейкхолдери з ДТЕК і запрошені гості, зокрема, з Нігерії взяли активну участь! Ласкаво просимо до нашої Академічноі родини!!!