16 січня 2023 відбулася лекція-дискус професіонала-практика керівника зі стратегії розвитку енергетичних компаній Миколи Каденського за тематикою «Стратегії розвитку світової енергетики»

16 січня 2023 р. На кафедрі АЕМК відбулася лекція-дискус професіонала-практика керівника зі стратегії розвитку енергетичних компаній Миколи Каденського за тематикою «Стратегії розвитку світової енергетики» . Комунікація відбувалась в режимі наживо для студентів ОПП – Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів спеціальності 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Учасники заходу із зацікавленістю активно брали участь в обговоренні трендів сучасної енергетики та варіантів виходу України з кризового стану, спровокованого широкомасштабною агресією. представники студентської спільноти кафедри ОС «Бакалавр» разом з гарантом ОПП Аллою Босак та іншими учасниками лекторію одностайно висловили думку про корисність і необхідність системності у таких зустрічах зі стейкхолдерами кафедри. Будуймо майбутнє разом!!!