📢18.05.2022 відбувся Круглий стіл “Вiдновлення iнфраструктури та енергетики України у воєнний та післявоєнний перiоди, формування фундаменту для довготривалого зростання”.

Співробітники репрезентували науковий потенціал кафедри, конструктивно обговорили та сформували рішення для представлення до відповідних інстанцій задля розв’язання питань у контексті теми круглого столу.

У роботі круглого столу взяли участь гості з науково-технічної спілки хіммотологів з доповіддю щодо безпеки людини у післчвоєнний період . Сертифікований експерт з питань правил поводження з вибуховими пристроями докладно доповіла основні вимоги у випадку стискання людини з вибуховими пристроями .

Третім блоком питань, що обговорювали учасники заходу була репрезентація методичною групою новітніх сертифікатних освітніх програм, що були створені колективом і безпосередньо за своєю суттю спрямовані на підготовку кадрів в енергетичній галузі задля її зміцнення, ровизвитку та розбудову інфраструктури. Завжди раді Вас бачити на наших наукових заходах!